איך לצמוח מאירועים משפחתיים?

אירועים משפחתיים מאפשרים לך לפגוש דפוסים ישנים. הם מאפשרים לך להתמודד עם אירועים מהעבר,  עם כעסים, פחדים, וחוויות שלא נפתרו. הדבר הראשון שקורה הוא –  רגשות צפים. 

מה עושים איתם?

חנוכה

חנוכה הוא חג שמח, מלא אור וצבעיוניות.  מדליקים נרות,  שרים,  וכרגיל אוכלים.  זוהי משפחתולוגיה קלה וקצרה ולכן ברוב המקרים מהנה….  חנוכה הוא חג של מתנות "דמי חנוכה". מי שנהנים מהצד הזה של החג הם בדרך כלל הילדים.

משפחתולוגיה של אישה ענקית

משפחתולוגיה טעונה קשה לכולם,  אבל אם את ענקית (בגוף),  או מרגישה כך זה קשה הרבה יותר. תחשבי על זה: קשה למצוא בגד נוח שיושב יפה, עוד יותר אחד שמסתיר. אם הכיסא לא יציב מספיק, את יושבת באי נוחות, בסכנת

משפחתולוגיה יש לכל אחד

הרבה לפני ליל הסדר מתחילה החרדה מהאירוע והיא משאירה סימנים שלעיתים לוקח להם שנים להחלים. הדיון על ליל הסדר מתחיל קצת אחרי ראש השנה אצל המקדימים, ואחרי חנוכה או פורים אצל המאחרים: איפה נעשה את הסדר?  את מי נזמין?  את מי לא? מי אהוב?  מי לא?  מי מעצבן? אל מי אנחנו מתגעגעים?  אם את …

אורחים שבעים שיכולים לנשום

המארחת של הסדר המשפחתי שלנו התקשרה לתת לי את המשימה שלי: תכיני תפוחי אדמה אפויים עם שמן זית ורוזמרין – תזכרי שאנחנו בין 30 ל- 35 איש. אז שאלתי:  מה זה אומר?

דילוג לתוכן